Volné pozice

Volné pozice v jiných společnostech (mimo CB&I)

Níže naleznete seznam aktuálně obsazovaných pozic pro naše externí zákazníky. Volné pozice pro společnost CB&I naleznete na levé straně této stránky. Více o náboru pro externí zákazníky a vztahu k CB&I najdete zde.

×

Veškeré náborové aktivity společnosti CB&I jsou vyčleněny do dceřinné personální agentury Lutech Resources. Ta je hlavní tváří náboru talentů a její zkušení specialisté zastřešují a reprezentují CB&I ve všech svých aktivitách. Šli jsme však ještě trochu dále, abychom mohli využívat naší synergie naplno, Lutech Resources poskytuje služby v oblasti náboru také pro jiné společnosti na trhu.

Společnost Lutech Resources vznikla roku 1992 jako dceřiná společnost současné společnosti CB&I. Jméno společnosti vzniklo spojením zkratek ze slov “Lummus Technical Services”. Hlavní aktivitou společnosti je vyhledávání a zprostředkování vhodných zaměstnanců v inženýrských a designerských, případně i jiných technických oborech, převážně v oblasti zpracování ropy a zemího plynu po celém světě. Lutech Resources je plně integrována ve všech větších pobočkách CB&I po světě.

Aktuálně nenabízíme žádné volné pozice

Do výběrového řízení se můžete přihlásit on-line zasláním svého životopisu a případně motivačního dopisu prostřednictvím tlačítka „Odpovědět“.

Pokud jste nenalezli vhodnou pozici a chcete nás kontaktovat přímo, můžete tak učinit emailem:
jobsCZ@CBI.com pro CB&I pozice
aneta.junaskova@lutechresources.com pro volné pozice v jiných společnostech.